Rok szkolny 2017/2018

 Projekty realizowane w naszej szkole

 Termin realizacji

 „ Świąteczna Paczka”   XII


                   Osiągnięcia

Konkursy Zawody
  II miejsce – opiekun:
p. Justyna Kubiś
Wojewódzki Konkurs języka polskiego dla uczniów szkół podstawowych
Finalistka – Kamila Wołoszyn – VI b
  II miejsce – opiekun: p. Justyna Lademan

Gminne Igrzyska Dzieci w mini piłce ręcznej dziewcząt:
A.Kosznik, Z.Pałasz, K.Kruszyńska, I.Noga, K.Ogórkiewicz, A.Wypyszyńska, W.Falkowska
B.Cierpisz, M.Gierszewska, J.Lange, A.Borek, M.Modzelewska, D.Westa, A.Hewelt,
  Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Polskiej: etap gminny
opiekun: p. Marzena Jóskowska
I miejsce: Zofia Pałasz – kl.VIIa
  II miejsce – opiekun: p. Justyna Lademan

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych chłopców:
T. Hirsch, B. Grzenia, P. Czaja, P. Szczepanowski, J.Kiprowski, N. Lenczewski, A.Duda, A. Kowalski, P. Zoch
  Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Polskiej: etap powiatowy
opiekun: p. Marzena Jóskowska
III miejsce: Zofia Pałasz – kl.VIIa
   I miejsce – opiekun: p. Justyna Lademan

Turnie chłopców w mini piłce ręcznej:
Sz.Domański, M.Fijoł, J.Kiedrowski, D.Amstrong, J.Trotzki, N.Średziński, T.Hirsz, R.Tetzlaf,
N.Popowicz, M.Lewiński, D.Kwidziński, Sz.Błażejewicz
  Gminny Konkurs "Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym: etap gminny"
opiekun: p. Weronika Koska – Białk
  I miejsce Zofia Pałasz – klasa VIIa
   I miejsce Wojciech Stanisławczyk – klasa VIIa
   I miejsce MałgorzataRoszman – klasa VIIb
   I miejsceMarcel Szukieć – klasa VIIb
   I miejsce – opiekun: p. Justyna Lademan

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt
M. Daszke, M. Roszman A. Kosznik N.Duchiewicz, J. Miler, Z. Pałasz, W. Wiercińska, E.Pelowska,
K. Wołoszyn, O. Klaman, M. Korosacka, A. Korosacka,
  Miejsko – Gminny Konkurs Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"
opiekun: p. Weronika Koska – Białk
 II miejsce Wojciech Stanisławczyk – klasa VIIa
  I miejsce – opiekun: p. Justyna Lademan

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt
M. Daszke, M. Roszman A. Kosznik N.Duchiewicz, J. Miler, Z. Pałasz, W. Wiercińska, E.Pelowska,
K.Wołoszyn, M. Korosacka, A. Korosacka,
  Powiatowy Konkurs Plastyczny "Kolorowa Wielkanoc"
 opiekun: p. Maria Rozenkranc
 II miejsce i wyróżnienie klasy I – III
 I miejsce , II miejsce i wyróżnienie kl. IV-VII
  IV miejsce – opiekun: p. Justyna Lademan

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w unihokeju chłopców
T. Hirsch, B. Grzenia, P. Czaja, . Sz. Domański P.Szczepanowski, J.Kiprowski,
M. Szukieć, D. Łebek, A. Ptach, R. Tetzlaff, N. Średziński
  Gminny Konkurs Recytatorski
  opiekun: p Agnieszka Jarząb
 wyróżnienie: Olimpia Łosiewicz – klasa IIa
    
  IV miejsce – opiekun: p. Justyna Lademan

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w unihokeju chłopców:
T. Hirsch, B. Grzenia, P. Czaja, Sz. Domański P. Szczepanowski, J.Kiprowski, M. Szukieć, D. Łebek, A. Ptach, R. Tetzlaff, N. Średziński,
  Konkurs Recytatorski Prozy i Poezji Kaszubskiej "Rodno mowa": etap gminny
opiekun: p.Jadwiga Sapieha  
 II miejsce: Joanna Pelowska – klasa IIIb
 I miejsce: Antoni Majkowski – klasa IIIa
  III miejsce: Amelia Dzienisz – klasa IVc
 III miejsce: Ewelina Pelowska – klasa IIIb
 wyróżnienie: Emilia Majkowska – klasa 0
 wyróżnienie: Mikołaj Szreder – klasa 0
 wyróżnienie: Agata Miotk – klasa VII b
  II miejsce – opiekun: p. Justyna Lademan

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt
M. Roszman, J. Miler, A. Korosacka
   Konkurs Recytatorski Prozy i Poezji Kaszubskiej "Rodno mowa": etap gminny
opiekun: p. Jadwiga Sapieha
wyróżnienie: Joanna Pelowska – klasa IIIb
  I miejsce – opiekun: p. Justyna Lademan

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym chłopców
T. Hirsch, P. Czaja, R. Tetzlaff
 Wojewódzki Konkurs historyczno – językowy "Historia i kultura krajów angielskojęzycznych"
opiekun: p. Lucyna Kosznik
  III miejsce: Jakub Florczyk – klasa VIIa
  IV miejsce – opiekun: p. Justyna Lademan

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym chłopców:
T. Hirsch, P. Czaja, R. Tetzlaff.
 
 Wojewódzki Konkurs "Św. Jan Paweł II i Wielkie Tematy" plastyczny i recytatorski
 opiekun: p. Honorata Formella
 laureaci: II miejsce: Natalia Fijoł – klasa VIb
 III miejsce Zofia Pałasz – klasa VIIa
  wyróznienie: Małgorzata Roszman – klasa VIIb
III miejsce – opiekun: p. Justyna Lademan

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w halowej piłce nożnej szkół wiejskich:
T. Hirsch, B. Grzenia, P. Czaja, P. Szczepanowski
M. Szukieć, D. Łebek, N. Średziński, J. Pohnke
Powiatowy Konkurs Ortograficzny w Rumi
opiekun: p. Hanna Ogórkiewicz i p. Dorota Kołodziejska
 finaliści: Michalina Myszka – klasa IIIa
  Dominik Lenczewski – klasa IIIb
  Marta Szczepanowska – klasa IIIb
II miejsce – opiekun: p. Justyna Lademan

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w drużynowych biegach przełajowych dziewcząt kl. IV
M. Modzelewska, A. Zakrzewska, N. Bielska, E. Jaroszewska, A. Kulmacz, A. Małecka,
Międzynarodowy Konkurs w programowaniu "Baltie 2018": etap powiatowy    
opiekun: p. Mariola Rosenkranz
 III miejsce: Nikodem Krampichowski – klasa IIIb
 III miejsce: Bartosz Naskret – klasa IIIb
  wyróżnienie: Maciej Czerwionka – klasa VIb
  wyróżnienie: Stanisłwa Berman – klasa IVb
  wyróżnienie: Szymon Pacholski – klasa IVb
  wyróżnienie: Mateusz Flis – klasa VIIa
  wyróżnienie: Kajetan Laskowski – klasa VIIb
III miejsce – opiekun: p. Justyna Lademan

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w drużynowych biegach przełajowych dziewcząt kl. V-VI
M. Roszman N.Duchiewicz, L.Struk, A. Hewelt, Z. Pałasz, W. Wiercińska, E. Jaroszewska, A. Klaman,

    
III miejsce – opiekun: p. Justyna Lademan

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w drużynowych biegach przełajowych chłopców kl. V-VI
T. Hirsch, B. Grzenia, P. Czaja, P. Szczepanowski, J.Kiprowski, M. Majkut
    
    
II miejsce – opiekun: p. Justyna Lademan

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w drużynowych biegach przełajowych chłopców kl. III-IV
N. Lenczewski, A.Duda, A. Kowalski, P. Zoch, J. Kiprowski, Sz. Kobierski, M. Zakrzewski

    
I miejsce – Aleksander Ptach – opiekun: p. Justyna Lademan
II miejsce – Michał Gutkowski opiekun: p. Justyna Lademan
III miejsce – Jakub Kiprowski – opiekun: p. Justyna Lademan
Mistrzostwa Gminy w LA halowej – skok w dal z miejsca chłopców:

    
III miejsce – opiekun: p. Justyna Lademan

Mistrzostwa Gminy w LA halowej – skok w dal z miejsca dziewcząt:
Natalia Fijoł
    
    
II miejsce – opiekun: p. Justyna Lademan

Mistrzostwa Gminy w LA halowej – bieg na 30m dziewcząt:
Julia Miler, Natalia Duchiewicz

    
III miejsce – opiekun: p. Justyna Lademan

Mistrzostwa Gminy w LA halowej – bieg na 30m chłopców:
M. Gutkowski

    
I i III miejsce – opiekun: p. Justyna Lademan

Mistrzostwa Gminy w LA halowej – pchnięcie piłką lekarską dziewcząt:
I miejsce: Julia Miler
II miejsce: Z. Pałasz
    
    
III miejsce – opiekun: p. Justyna Lademan

Mistrzostwa Gminy w LA halowej – pchnięcie piłką lekarską chłopców:
A. Ptach

    
I miejsce – opiekun: p. Justyna Lademan

Mistrzostwa Gminy w LA halowej – bieg na 1000m chłopców:
T. Hirsch
    
    
II i III miejsce – opiekun: p. Justyna Lademan

Mistrzostwa Gminy w LA halowej – skok wzwyż chłopców:
II m. B. Grzenia
III m. J. Kiprowski

    
II miejsce – opiekun: p. Justyna Lademan

Mistrzostwa Gminy w LA halowej – skok wzwyż dziewcząt:
N. Bielska
    
    
I miejsce – opiekun: p. Justyna Lademan

I Turniej Piłki Ręcznej Młodych Tytanów:
P. Czaja, M Gutkowski, B.Grzenia, J. Kiprowski, O. Ptach,
I. Tomaszewski, P. Szczepanowski, D. Łebek, Sz. Domański

    
I miejsce – opiekun: p. Justyna Lademan

I Turniej Piłki Ręcznej Młodych Tytanek:
J. Miler,M. Daszke, A. Kosznik, M. Roszman, A. Korosacka, M. Korosacka. Z.Pałasz, E. Pelowska
    
    
I miejsce – opiekun: p. Justyna Lademan

III Turniej Piłki Ręcznej Młodych Tytanek:
J. Miler,M. Daszke, A. KOsznik, M. Roszman, A. Korosacka,
M. Korosacka. E. Pelowska

    
I miejsce – opiekun: p. Justyna Lademan

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej chłopców:
P. Czaja, M. Szukieć, B. Grzenia, P. Szczepanowski, I.Tomaszewski, A.Ptach, Sz. Domański, T.Hirsch, D.Benkowski, R.Tetzlaff, O.Cierzniewski.
    
    
Finalista – opiekun: p. Justyna Kubiś

Wojewódzki Konkurs z Języka Polskiego dla szkół podstawowych:
Jakub Florczyk klasa VI c
Kamila Wołoszyn klasa VIb

    
I miejsce – opiekun: p. Justyna Lademan

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej chłopców:
P. Czaja, M. Szukieć, B. Grzenia, P. Szczepanowski, I.Tomaszewski, A.Ptach, Sz. Domański, T.Hirsch, D.Benkowski, R.Tetzlaff, O.Cierzniewski.
      

Projekty realizowane w roku szkolnym 2016/2017
 

„ Odblaskowe Andrzejki ”– festyn rodzinny ” IX-XI.2015r.
„Rodzina na start!” – festyn rodzinny VI.2017r.
      

Projekty realizowane w roku szkolnym 2015/2016
 

„ Fabryka œwietego Mikołaja ”– festyn rodzinny ” XII.2016r.
„Bezpiecznie i zdrowo” X- XII.2015r.
„ Program edukacji antynikotynowej” IX.2015r. - IV.2016r.
„ Brytyjskim szlakiem” IX.2015r. - IV.2016r.
„ Trzymaj formę” I-VI.2016r.
      

Projekty realizowane w roku szkolnym 2014/2015
 

„ Baw się i tańcz ”– festyn rodzinny ” – luty 2015r.
„Wrota bajki – otwórzcie się ” – maj 2015r.
      

Projekty realizowane w roku szkolnym 2013/2014
 

„Gwiazdki czar”– festyn rodzinny ” – grudzień 2013r.
„Piraci z Kaszub” – 29 maj 2014r.
      

Projekty realizowane w roku szkolnym 2012/2013
 

„ Andrzejki - festyn rodzinny ” – listopad 2012
„Dzieci z różnych stron świata” luty – czerwiec 2013
      

Projekty realizowane w roku szkolnym 2011/2012
 

„Mikołaje są wśród nas” – 2011r.
„Magiczny świat dziecka” czerwiec 2012r.
      

Projekty realizowane w roku szkolnym 2010/2011
 

„Barwy jesieni” – wrzesień 2010r. – listopad 2010r.
„Dzieci z różnych stron świata” – luty 2011r. – czerwiec 2011r.
„Mały ekolog - klasa 0b” – czerwiec 2011 r.
      

Projekty realizowane w roku szkolnym 2009/2010
 

Żyj zdrowo i kolorowo – wrzesień 2009r. – listopad 2009 r.
Dobre maniery – wrzesień 2009 r. – styczeń 2010 r.
Skarby mojej małej ojczyzny – styczeń 2010 r.
      

Projekty realizowane w roku szkolnym 2008/2009
 

Piaśnica – wrzesień 2008/ maj 2009r.
Historia ziemniaka – wrzesień 2008/listopad 2008r.
Święto rodzinne – luty 2009/czerwiec 2009r.

| Strona główna